X

Atsiliepimai

“Kraustymo komanda” – tai patyrusi (2931 vnt. vietinių ir 931 vnt. tarptautinių kraustymų iki 2021.01.01), ambicinga, efektyviai ir profesionaliai, taip pat ir skaidriai dirbanti kraustymo kompanija, kuri pasiruošusi palengvinti Jūsų kraustymosi procesą.

UAB "Baltika Lietuva"

 Esu labai patenkintas vyrų darbu. Dirba labai gerai, greitai, profesionaliai.

Michalina Ženčauskienė

Labai gerai komanda dirba, tikrai greitai ir profesionaliai. Jokių priekaištų.

Rasa P.

Didelis AČIŪ už profesionaliai, punktualiai ir nepriekaištingai suteiktą paslaugą, perkraustant „užgyventą turtą” iš Klaipėdos į Vilnių. Pranokote visus mūsų lūkesčius. Ateityje Jus rekomenduosime kaip patikimiausią kraustymo paslaugas teikiančią įmonę, o jei dar kart prireiktų patiems, tai būtinai kreipsimės į Jus.

Vitalija

 Super kraustymo komanda profesionaliai ir labai nuoširdžiai padėjo persikraustyti iš Roterdamo į Briuselį! Dar kartą ačiū! Kai reikės, pati vėl kreipsiuos ir kitiems rekomenduoju.

Ilfigenija Dupras

Perkrausciau senyvo amziaus mama is Taurages i Vilniu ir galiu pasakyti, kad Kraustymo Komanda atliko darba labai profesionaliai, punktualiai ir visas aptarnavimas buvo labai mandagus ir malonus. As issiunciau trim didelem perkraustymo paslaugas teikianciom imonem uzklausima, tai tik Kraustymo Komanda atsiunte labai issamius paskaiciavimus. Nebuvo jukiu netiketumu ir nenumatytu mokejimu. Baldai buvo saugiai supakuoti ir profesionaliai pernesti i buta. Niekas nususibraize, nesuduzo. Rekomenduosiu visiems sia komanda ateityje. Tai puikus biznio pavyzdys is kurio gali mokytis firmos, teikiancios panasias paslaugas. Sekmes Jums, Ilfigenija

Vilma G.

Reikėjo parvežti motociklą iš Vokietijos i Lietuvą. Ačiū už profesionaliai, punktualiai suteiktą paslaugą! Jūsų komandos vaikinų darbu esame patenkinti. Sėkmės Jums! Kai reikės, pati vėl kreipsiuosi ir kitiems rekomenduoju.

Ingrida P.

Nesitikėjome, tačiau kraustymas pavyko super! Dirbo labai greitai, liuks!

Sigita K.

Dirba kiek tik įmanoma greitai. Tikrai labai ačiū.

UAB "ART DECO"

 Esame labai patenkinti. Nusiskundimų nei darbu, nei paslauga neturime. Punktualūs, gerai dirba. Kaina atitinka kokybę. Sveikinimai!

Asta K.

Kaip visuomet viskas pavyko puikiai. Jei tik reikės vėl naudosimės Jūsų paslaugomis. Šauniai dirba vyrukai.

Lidija K.

Vikrūs vaikinai, greitai dirba. Geriausi  vertinimai.

Virginija D.

Labai patiko kraustymo paslaugos, vyrukai dirba labai gerai, greitai, operatyviai.

Loreta S.

Dirba fantastiškai. Patys geriausi atsiliepimai. Linkėjimai komandai.

Larisa

Vyrai labai gerai dirba. Net nesitikėjome, kad taip greitai ir gerai viską padarys. Viską išrinko, surinko, išnešė, sunešė, sutvarkė. Viską padarė operatyviai, mums patiems turbūt nebūtų pavykę. Šaunuoliai! 

Olga U.

 Labai geri vyrukai. Kraustymas pavyko labai gerai. Jei reikės, vėl kreipsiuosi į Juos.

Lietuvos bankas

Labai malonu buvo dirbti su Jumis. 

VšĮ Lietuvos žemės ūkio konsultavimo tarnybos Kupiškio rajono biuras

Ačiū Jums labai. Dėkui už tokį kruopštų ir nuoširdų Jūsų žmonių darbą.

Erlandas

Labai gerai dirba. Greitai laksto, net gaila žiūrėti.

UAB „TOWMAR BALTIC“

Kraustymas pavyko puikiai, dėkojame už paslaugas!